2. >

На Іршавщині відбулись чвертьфінальні ігри зимової першості району з футболу / ФОТО

191
Спорт Новини Іршави

Проходили ігри у с. Заріччя та с.Приборжавське. У с.Заріччя у футбольному поєдинку зустрілись Ільницька ФК «Шахтар» та ФК «Арданово».

Запекла боротьба показала свій результат, тільки на останній хвилині матчу Ільницька ФК «Шахтар» зуміла вирвали перемогу з під ніг арданівців 1:0.

У наступному поєдинку зустрілись ФК «Заріччя» та ФК «Бронька». У ході гри, більш досвідченішими виявилися зарічани здобувши 2:0.

Приборжавський стадіон приймав чверть фіналістів ФК «Доробратово» та ФК «Довге». Футбольну крапку поєдинку поставили на останній хвилині матчу 1:0, перемогу святкують Доробратівці.

ФК «Приборжавське» проти ФК «В.Ком'яти», тут основний час закінчився нульовою нічиєю і тільки післяматчеві пенальті визначили команду-переможця 5:3 на користь приборжавців.

Таким чином, наступної неділі зустрінуться у півфіналі «Шахтар» Ільниця – ФК «Заріччя», ФК «Доробратово» - ФК «Приборжавське».