2. >

Закарпатські борці здобули призові місця на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

445
Спорт Новини Виноградова

11-13 березня в м. Жмеринка Вінницької області проводився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2001-2003рр.н.(західна зона).

В цих змаганнях прийняло участь 6 областей та близько 180 учасників. У складі збірної Закарпаття також прийняли участь 28 борців, які були представлені Мукачівським, Тячівським та Виноградівським районами. Спортсмени змагались в десяти вагових категоріях. За результатами змагань учасники нашої області вибороли одно перше місце, три другі та чотири треті місця:

І місце – Стойка Євген(66кг)Тячів;

ІІ місце – Лупан Юрій(35кг)Тячів; Халілов Олег(38кг)Мукачеве; Бердар Іван(100кг)Тячів;

ІІІ місце – Бабинець Максим(38кг)Виноградів; Чмир Іван(42кг)Мукачеве; Кіш Іван(53кг)Мукачеве; Товт Василь(59кг)Виноградів.

За підсумками командних результатів збірна Закарпаття зайняла 3 місце, поступившись тільки Вінницькій та Рівненській областям. Переможці та призери змагань вибороли право представляти в фінальній частині чемпіонату України свої області.