Підсумки суботніх матчів Зимового чемпіонату Закарпаття з футболу

338
Спорт Закарпаття

У шести матчах суботи не обійшлось без несподіванок.

Головними сюрпризами безумовно стали втрата очок «ДЮФК Мукачевом», поразка «Севлюша» від «Миная» та важка звитяга «Оболоні-1» над «Кісвою». Гол Владислава Микуляка, забитий ним на початку матчу фактично застовпив за «Минаєм» перше місце в групі.

Мукачівці не змогли втримати переможний рахунок, який на старті першого тайму започаткував гол Андрія Харченка. Він дозволяв достроково вийти з групи. М’яч Віктора Мондика повернув полянців до трійки команд, яка розіграє дві путівки з групи № 3.

Бій, який їх улюбленці дали срібному призеру зимової першості 2014-го року переконав фанів із Косівської Поляни в конкурентоспроможності їх земляків. Гол Михайла Алексика приніс інфарктну перемогу підопічним Олександра Браєра на останній другій доданій хвилині. Упевнена звитяга «Великої Копані» також здивувала присутніх на «Оболонь-арені». Дубль Олександра Лемака й голи Михайла Свища та Ігоря Агапітова дозволили їх команді стати головним фаворитом у боротьбі за другу путівку з групи № 4.

Більш очікуваною була звитяга «Говерли U-19», за яку дублем відзначився Сергій Бобик, та «Берегова», за яке дублем вистрілив екс-гравець пістрялівського «Метеора» Сергій Гичка та ще один гол забив Золтан Купаш. Ужгородці завдяки цій звитязі випередили «Севлюш» за втраченими балами й стали головним фаворитом у боротьбі за другу путівку. Однак «Севлюш» та «Ужгород», й навіть «Середнє», також зберігають певні можливості вийти до чвертьфіналу. Берегівцям, щоб вийти з групи, в наступному турі слід вигравати від «Поляни» з будь-яким рахунком.

Результати суботнього дня: Група № 1, Ужгород, «Камелот»: матчі 3-го туру: «Севлюш» Виноградів – «Минай» – 0:1, «Середнє» – ФК «Говерла U-19» – 0:2,

Група № 3, с. Бобовище, матчі 2-го туру: «Поляна» – «ДЮФК Мукачево» – 1:1, «Берегово» – «Бобовище» – 3:0 ,

Група № 4, м.Хуст, матчі 2-го туру: «Кісва» Косівська Поляна – «Оболонь-1» Хуст – 0:1, «Велика Копаня» – «Старт» Золотарево – 4:0;

Турнірне становище після суботніх матчів:

Група 1: «Минай» – 3 матчі – 9 очок (різниця голів – 5:2), «Севлюш» –3 – 4 (3:3), «Говерла» (U-19) Ужгород – 2 – 3 (2:1), «Ужгород» –2 – 1 (3:4), «Середнє» – 2 – 0 (1:4),

Група 3: «Мукачево» – 2 – 4 (3:2), «Поляна» – 2 – 4 (2:1), «Берегово» – 2 – 3 (4:2), «Бобовище» – 2 – 0 (0:4),

Група 4: «Оболонь-1» – 2 – 6 (5:0), «Велика Копаня» – 2 – 4 (4:0), «Кісва» Косівська Поляна – 1 – 0 (0:1), «Оболонь-2» –2 – 1 (0:3), «Старт» – 2 – 0 (0:8),