2. >

"Ужгородські вовки" стали чемпіонами області з хокею

293
Спорт Новини Ужгорода

П’ятий чемпіонат Закарпаття з хокею завершився учора, 14 лютого, на льодовому полі "IceLand” в Ужгороді.

У фіналі команди змагалися до двох перемог. В іграх за "бронзу" "Синевир" – "Спартак" боролися запекло. В суботу, під час першої гри, з рахунком 11:0 виграли "Синевирівці”. У другій їх зустрічі "Спартаківці” лідирували у всіх трьох періодах. Останній завершився з рахунком 7:4. Отож, за результатами двох ігор , команди зіграли внічию. Судді оголосили додаткову 10-хвилинну гру, яка знову завершилася нічиєю: 1:1, повідомило 7 Днів.

Не змінився перебіг подій і під час овертайму. Тому результат визначали за допомогою булітів. Так, переможну шайбу у ворота суперника загнав учасник команди "Спартак" під № 5 Микола Мікловцік. Тож цьогорічним бронзовим призером стала команда "Спартак".

За перше ж місце два дні поспіль змагалися команди "Ужгородські вовки” та "Шахтарські Барси”. Беззаперечну перемогу у цьому сезоні здобули "вовки". Результати першої гри 6:1, другої – 1:0.

Сьогодні на ковзанці "IceLand" відбудеться завершальна гра сезону, в якій змагатимуться батьки – діти. Початок о 16:00.