2. >
  4. > >

В с. Грушово, що на Тячівщині, відбулися змагання з міні-футболу

08.12.2015 20:20 Спорт

5 грудня 2015 року в с. Грушово відбулися змагання з міні-футболу присвячені пам’яті засновника футболу в даному населеному пункті Пітух В.М.

В змаганнях прийняли участь 6 команд, а саме:   с. Бедевля, с. Підплеша, с. Грушово, с. Руня, с. Вишоватий та с.Терново, повідомило Закарпаття Спортивне.

За результатами змагань перемогу виборола команда школярів із с. Грушова, на другій сходинці опинилася команда з с. Тернова та заслужене третє місце посіла команда з с. Руня.

По закінченню турніру всі призери та переможці були нагороджені кубком та грамотами Тячівської районної державної адміністрації.

Читайте на ГК:“До останнього сподівались, що він живий”: ще один закарпатець став Янголом небесного війська (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатка злякалася не на жарт: нічний гість шокував своїми діями ціле село (ФОТО)
Читайте на ГК:Диво-порятунок на Закарпатті: вогонь забрав будинок та не маленьке життя (ФОТО)