ФК "Говерла" дала бій одеситам / ВІДЕО

213
Спорт Закарпаття

В рамках 8-го туру Української Премєр Ліги, підопічні Вячеслава Грозного зіграли внічию проти Одеського «Чорноморця».

Першими відкрити рахунок змогли господарі, після точного пострілу Ореста Кузика. Останній міг подвоювати рахунок і в наступному епізоді, але удар півзахисника парирував воротар одеситів. Та втримати перевагу до кінця першого тайму господарям не вдалося. Після виконання стандарту вразити ворота Рудька зумів Старіков. 1:1. У другому таймі господарі заробили вилучення. Але Чорноморець кількісною перевагою скористатися не зумів. Чергова нічия в активі ужгородців залишає «Говерлу» на 8-ій сходинці Чемпіонату, а от «Чорноморець» виходить із зони вильоту та посідає 13-ту сходинку у турнірній таблиці,інформує Тиса-1.