2. >

Вигравати завжди приємно, - В'ячеслав Грозний про першу перемогу "Говерли" у цьому сезоні

310
Спорт Новини Ужгорода

Головний тренер “Говерли” В’ячеслав Грозний розповів телеканалу “Футбол 2” проперемогу над “Олімпіком” (1:0).

“Вигравати завжди приємно. Ми в цьому сезоні в ряді матчів були ближчими до перемоги, ніж до нічиєї. Десь не вистачає рівня майстерності, десь не вистачає зіграності, десь поспіх, немає холодної голови.

Треба бути об’єктивними – в першому таймі “Олімпік” виглядав краще за нас. Вони робили все швидше. І захисники проґавили Драченка – він міг нас покарати.

Ми внесли певні корективи в перерві. Говорили, що потрібно витискати максимум з моментів. Це була гра двох команд, які виконують величезною обсяг чорнової роботи.

Дуже важливо, що забив Сергійчук, у якого був ряд моментів в інших матчах, але якого підводила реалізація. Ми раді за нього. Може, після того, як він забив, йому стане легше.

Було дуже складно. Суперник був ближче до нічиєї, ніж ми до перемоги, треба бути чесним. Десь нам пощастило. Ніхто не хотів відступати. Кожен хотів перемогти. Гра не могла бути красивою, було багато боротьби, справжньої чоловічої боротьби“, – сказав Грозний.