1. Головна
  2. >

Мукачівець Сергій Расчупкін отримав перемогу на легкоатлетичних змаганнях у Словаччині

281
Спорт Новини Мукачева

У словацькому селищі Банське, що неподалік від Вранова-над-Топльоу, відбулися традиційні, вже двадцяті за ліком, легкоатлетичні змагання з бігу на шосе “Банчанська десятка” (Bančanská desiatka).

За надзвичайної спеки (стовпчик термометра підступав до +40), переможцем на головній дистанції з майже 200-метровим набором висоти став мукачівець Сергій Расчупкін. Десятикілометрову трасу Сергій подолав за 34 хвилини і 48 секунд. Поляки Конрад Матеуш Дзєдзіц та Едмунд Крамарц, що зайняли друге та третє місця, програли нашому земляку майже дві хвилини,повідомляє PMG.

У дитячих категоріях найвдаліше із мукачівців виступили Катерина та Владислав Цепурдеї, які зайняли друге і четверте місця в змаганнях серед однолітків.