У Дротинцях на Виноградівщині провели волейбольний турнір / ФОТО

318
Спорт Новини Виноградова

Цей спортивний захід організатори присвятили пам’яті загиблих земляків воїнів АТО.

Всього у змаганнях взяло участь 5 команд.

Першими на майданчик вийшли господарі, які в напруженій боротьбі перемогли волейболістів клубу «Атлант» з Виноградова. Рахунок цього поєдинку – 2 : 1.

Не менш цікавими та захоплюючими були й інші ігри. У підсумку змагань третє місце у турнірі зайняли волейболісти Дротинців; другими були чорнотисівці, а переможцем стала команда ВК «Севлюш» (капітан Михайло Русанюк).

Під час проведення турніру спортсмени зібрали дві тисячі гривень, які буде передано в зону АТО для бійців 128-ї бригади.

Переможців змагань нагородили грамотами , кубками та м ‘ячами. А ще всіх учасників турніру щедро нагодували запашним сірмлянським бограчом.