Велолюбителі з Хуста - одні з кращих в області

405
Спорт Новини Хуста

Це показали велозмагання "Тур де Уж", які пройшли минулими вихідними в Ужгороді.

Участь у змаганнях взяло 100 велолюбителів. Хуст представляла команда юних спортсменів "ВеломанЕкстрімХуст" у складі 6 хлопчиків. Найкращий результат показав наймолодший її учасник Тимофій Логін (4 роки). Він здобув у запальній боротьбі серед хлопчиків до 5 років 1 місце.

У категорії 8 років стартували одразу 3 хустські веломани із 24 учасників - Микола Логін, Мартін Бордей та Єгор Поп. Третім до фінішу примчав Мартін, за ним п'ятим приїхав Єгор, далі Микола Логін. Закривали гонку в категорії 9-10 років із Хуста Артур Гольтман і Андрій Драгула. До фінішу Артур приїхав другим, а Андрій - третім.

Отже, з шести хустських учасників – четверо призерів! Це дуже хороший результат. І ним залишився задоволений тренер команди Микола Логін. Після нагородження діти відвідали атракціони і щасливі повернулися додому, адже таким вдалим видався їхній перший цьогорічний старт.