2. >
  4. > >

Іршавчани стали третіми в кубку області з мотокросу / РЕЗУЛЬТАТИ

20.04.2015 16:46 0 Спорт Автор: Голос Карпат

19 квітня у Виноградові відбулися відразу два змагання з мотокросу: Чемпіонат Закарпатської області та Кубок заслуженого тренера України Стефана Газуди.

Близько 60 спортсменів взяли участь у змаганнях, серед них і іршавчани, які позмагавшись за Кубок заслуженого тренера України Стефана Газуди вибороли третє місце. Представник команди іршавських мотоциклістів – Іван Віраг розказав, чого не вистачило іршавчанам, щоб зайняти першу сходинку лідерів.

-​ Щоб зайняти перше місце нам не хватило ще одного мотоцикла класу "воздух". З нарахуванням 208 очок ми посіли третє місце. До змагань готувалися по максимуму наполегливо, адже це перша гонка після зими, тому всі були настроєні рішуче, перед змаганнями відповідно тренувалися на трасі у Іршаві, Виноградові, а також Вишкові, всього більше п’яти тренувань.

За підрахунками очок першого етапу Чемпіонату України Закарпатської області з мотокросу результати наступні: