2. >

Збірна України з хокею здобула перемогу на юніорському чемпіонаті світу

243
Спорт Україна

Хокеїсти юніорської збірної України (U-18) у матчі третього туру чемпіонату світу в словенському Мариборі нарешті здобули перемогу.

Сьогодні підопічні Андрія Савченка здолали одного із фаворитів змагань – команду Італії – 3:1, передає УНН.

Італійці закинули свою шайбу у “Лєдна Дворана Табор” ще у першому періоді.

Мінімальна перевага суперника трималася цілих 30 хвилин чистого ігрового часу, аж поки в заключній 20-хвилинці Свищев, котрому асистували Щербаков і Нігматуллін, сквитав результат.

Героєм кінцівки зустрічі став Герасименко, котрий двічі вражав ворота італійської збірної, причому третя шайба побувала в чужих воротах за 16 секунд до фінальної сирени.

Нагадаємо, що у перших двох іграх українські юніори поступалися ровесникам із Словенії 3:5 та Австрії — 2:3.

Наступний поєдинок у Мариборі хокеїсти збірної України проведуть 17 квітня проти команди Японії.