2. >

У Іршаві школярі зійшлись у Всеукраїнській спортивно-масовій грі

428
Спорт Новини Іршави

19 березня у Іршавській ЗОШ №2 пройшла фінальна частина Всеукраїнської спортивно-масової гри «Олімпійське лелеченя», у якій взяли участь учні 5-6 класів.

Передували фінальній частині кущові змагання між школами району. Сім переможців кущових змагань зустрілись у фіналі.

Змагались юні спортсмени у представленні, комбінованій естафеті, киданні баскетбольного м’яча та теоретичних питаннях. Кожній команді суддями змагань були приготовлені 12 запитань, які стосувались тематики Олімпійських ігор. З програмою змагань та правилами проведення конкурсів, естафет ознайомив учасників головний суддя змагань Іван Пинзеник.

На змагання завітали завідувач сектору молоді та спорту Іршавської РДА Андрій Данканич, методист відділу освіти Ганна Остолош та член обласного відділення НОК України, голова спілки спортивних журналістів Закарпаття Василь Гаджега.

Впродовж трьох годин змагались юні спортсмени і в підсумку переможна трійка виглядає так: 1-ше місце посіла Доробратівська ЗОШ I-III ст., 2-ге місце виборола Кушницька ЗОШ I-IIIст., 3-тє місце дісталося учням Кам’янської ЗОШ I-IIIст.

Слід відмітити те, що учні Кам’янської ЗОШ I-III ст. впродовж останніх трьох років завжди посідали 4-те місце. По закінченні змагань учасники й переможці були нагороджені грамотами та кубком сектору молоді та спорту, а також Олімпійською атрибутикою: значками, книгами, плакатами від обласного відділення НОК України.