2. >

"Дніпро" впритул наблизився до "Шахтаря" у футбольній Прем'єр-лізі

211
Спорт Україна

Футболісти дніпропетровського "Дніпра" впритул - на відстань одного очка - наблизилися до донецького "Шахтаря", який посідає друге місце у чемпіонаті України.

У заключному поєдинку 16-го туру "Дніпро" в неділю мінімально переграв у Львові місцеві "Карпати" - 1:0. Успіх підопічним Мирона Маркевича на 5-й хвилині зустрічі приніс Нікола Калинич, повідомляє Укрінформ.

Лідер національної першості київське "Динамо" в якості номінальних гостей столичного НСК "Олімпійський", отримавши ще до перерви чисельну перевагу, насилу здолало донецький "Олімпік" (1:0).
***
Результати матчів 16-го туру:

"Іллічівець" (Маріуполь) - "Зоря" (Луганськ) - 2:1
голи: Руслан Зубков (8-а хвилина), Сергій Гринь (90+4) - Джаба Ліпартія (28)
"Металіст" (Харків) - "Шахтар" (Донецьк) - 2:2
голи: Олексій Довгий (17), Володимир Прийомов (90+3) - Даріо Срна (45, з пенальті), Луїс Адріано (72)
"Металург" (Запоріжжя) - "Металург" (Донецьк) - 0:1
гол: Джордже Лазич (9)
"Олімпік" (Донецьк) - "Динамо" (Київ - 0:1
гол: Микита Бурда (90+4)
"Ворскла" (Полтава) - "Говерла" (Ужгород) - 2:0
голи: Сергій Люлька (29), Артем Громов (74)
"Волинь" (Луцьк) - "Чорноморець" (Одеса) - 1:1
голи: Івіца Жунич (77) - Івіца Жунич (35 - автогол)
"Карпати" (Львів) - "Дніпро" (Дніпропетровськ) - 0:1
гол: Нікола Калинич (5).

***
Турнірне становище: "Динамо" - 42 очки (після 16-ти ігор), "Шахтар", - 35 (16), "Дніпро" - 34 (16), "Зоря" - 24 (16), "Металіст" - 23 (15), "Олімпік" - 22 (16), "Ворскла" - 21 (16), "Волинь" - 21 (16), "Металург" (Д) - 18 (16), "Чорноморець" - 17 (15 ), "Металург" (З) - 15 (16), "Говерла" - 9 (16), "Іллічівець" - 7 (16), "Карпати" - 5 (16).

"Карпати" позбавлені 9-ти турнірних очок згідно з рішенням КДК ФФУ.