Юні ужгородські гандболістки перемогли львів’янок у двобої

215
Спорт Новини Ужгорода

Другий день, друга перемога.

В Ужгороді тривають матчі ІІІ-го туру Дитячої ліги з гандболу серед дівчат 2000-2001 року народження,повідомляє ГК "Карпати".

Другий ігровий день розпочався о 8:30, матчем між командами з Тернопільської та Київської областей. Дівчата з Броварського училища фізичної культури здолали тернополян з рахунком 16:23 (9:13).

Наступними на майданчик вийшли представниці Закарпатської та Львівської областей.Перша половина гри кращого не визначила, на перерву команди пішли з нічийним рахунком 7:7. А от другий тайм ужгородські гандболістки завершили на свою користь, і з мінімальною перевагою перемогли львів'янок, 20:19.

Таким чином, Закарпатська область, після другого ігрового дня, виходить в лідери своєї підгрупи.Сьогодні о 9.00 розпочались матчі третього ігрового дня. Зіграють:Київська обл. - Львівська обл. Закарпатська обл. - Тернопільська обл.