2. >

У Мукачеві пройшов чемпіонат з боксу серед юнаків

223
Спорт Новини Мукачева

У мукачівському спорткомплексі «Рукавичка» в суботу, 7 лютого, відбувся чемпіонат області серед юнаків із боксу.

У чемпіонаті Закарпаття взяли майже півсотні боксерів з Мукачева, Ужгорода, Хуста, Чопа, Іршави, Берегова та Рахова. За першість у турнірі змагалися юнаки 13 – 14 років, 18 вагових категорій.

За результатами чемпіонату десять перемог здобули мукачівські спортсмени. Ужгородські боксери вибороли 4 перемоги, хустяни – 3 та 1 перемогу здобув спортсмен із Чопа. Боксери Іршави, Берегова, Рахова залишилися без золотих медалей.

Під час чемпіонату тренери обирали боксерів до збірної області. Згодом ця команда візьме участь у відбірковому турнірі, який пройде у Львові 18 лютого. Там закарпатські боксери зустрінуться із представниками «Західної зони» - бійцями Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької області.

Головний тренер збірної області Валерій Вишньов із учасників чемпіонату сформує збірну області серед юнаків 2001-2002 років народження.