2. >

Українська фехтувальниця здобула "золото" на етапі Кубку світу

300
Спорт Україна

Українська фехтувальниця Ольга Харлан виграла чергове “золото” на етапі Кубку світу з фехтування.

Перемогу наша шаблістка здобула на Кубку Акрополя, який проходив в Афінах, передає УНН.

У фінальній частині змагань О.Харлан у жорсткій боротьбі здолала росіянку Софію Велику з рахунком 15:14.

Також в турнірі брали участь інші наші співвітчизниці. Олена Вороніна програла в 1/64 фіналу мексиканці Паоле Пліего, італійська спортсменка Алесандра Луччіні вибила з турніру українку Аліну Комащук (15-11) на тій же стадії, Галина Пундик на старті фінальної частини турніру програла Великої, Олена Кравацька поступилася іспанці Араселі Наварро (15 : 12) також в 1/64. Трохи далі пройшла Ольга Жовнір, але вже на стадії 1/32 фіналу не змогла перемогти росіянку Катерину Дьяченко (15-3).