2. >

У Виноградові пройшли матчі підготовки до чемпіонату району з волейболу

185
Спорт Новини Виноградова

Минулими вихідними у Виноградові провели «Кубок Виноградівського району з волейболу» серед чоловіків.

Про свою участь у кубку заявили 16 команд з всього району. У фінальній же частині кубку, що пройшла 30 листопада 2014 року в спортзалі ВПУ-34, взяли участь лише 9 команд.

Особливістю проведення даного кубку було те що до організації проведення долучилися і меценати-підприємці міста Виноградів. Так місцевий фітнес-центр подарував кожній команді, яка стала призером кубку, по 16 абонентських квитків на безкоштовне заняття у новому залі.

За результатами змагань третє місце виборола команда «Севлюш» м. Виноградів, другою стала команда села Олешник, перше місце п’єдесталу дісталось «ВПУ-34» м. Виноградів.

Проведення цього кубку стало серйозною підготовкою до чемпіонату району з волейболу що буде проходити в січні-лютому 2015 року.