1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Вже з 1 червня: частину українців очікують приємні зміни

5569

З 1 червня в Україні перерахують пенсії не всім. Збільшені виплати отримають офіційно працюючі пенсіонери з 35-річним стажем.

Вже з 1 червня: частину українців очікують приємні зміни

Вже з 1 червня в Україні перерахують пенсії, проте підвищення виплат торкнеться не всіх літніх українців. Більші виплати отримають лише ті громадяни, які продовжили офіційно працювати на пенсії, пише PMG.ua.

Деякі пенсіонери вже у червні 2024 року отримають на 1000 гривень більшу пенсію. Однак на таку доплату можуть претендувати тільки ті літні українці, які наразі отримують виплати у розмірі 5842 гривні і які під час виходу на пенсію мали 35 років офіційного стажу.

У Пенсійному фонді пояснили, що перерахунок пенсій проводять заднім числом, адже дані статистики вони одержують із запізненням. Загалом же перераховують виплати з квітня, однак і в квітні, і в травні пенсіонери отримували пенсію у старому розмірі. Тому у червні українці одержать доплати за попередні місяці.

Таким чином, підвищення вийде на 1000 гривень. Надалі ж після перерахунку щомісячна надбавка становитиме 333 гривні. Тому в подальшому такі літні люди щомісяця отримуватимуть не 5842 гривні пенсії, а 6175 гривень.

Читайте також: Яким буде курс долара в Україні до кінця місяця: прогноз 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на«Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber