1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Закон про мобілізацію: кому з жінок тепер обов'язково ставати на облік

799

Дізнайтеся, кому з жінок в Україні обов’язково треба ставати на військовий облік за новим Законом про мобілізацію, а хто може зробити це добровільно.

Закон про мобілізацію: кому з жінок тепер обов'язково ставати на облік

З 18 травня набув чинності Закон про мобілізацію, який змінив питання військового обліку та мобілізації жінок. Розповідаємо, кому з жінок треба обов’язково ставати на облік, а хто може зробити це за власним бажанням, пише МЕТА.

Деталі

В Україні тепер на військовий облік в обов’язковому порядку мають ставати жінки, які здобули освіту за медичною або фармацевтичною спеціальністю. Вони повинні бути придатними до проходження військової служби за станом здоров’я та віком.

Для інших жінок військовий облік відбувається добровільно. Призивати на службу або залучати до робіт із забезпечення оборони держави можуть у добровільному порядку.

Міноборони затвердило перелік спеціальностей та професій, які мають споріднення з відповідними військово-обліковими спеціальностями. Усі жінки, які мають такі спеціальності та професії, можуть за власним бажанням стати на облік військовозобов’язаних за умови придатності до проходження військової служби за станом здоров’я та віком.

Читайте також: Невдала авантюра: чоловіки намагалися нелегально перетнути кордон за 7 тисяч доларів (ВІДЕО) 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber