1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Закарпатське зілля з непотрібних ягід: не викидуйте продукти задарма (ФОТО,ВІДЕО)

847
Суспільство Закарпаття

Зараз ягоди та деякі фрукти мають дуже низьку ціну та багато хто може їх викинути задарма, використайте їх собі на користь.

Закарпатське зілля з непотрібних ягід: не викидуйте продукти задарма (ФОТО,ВІДЕО)

Для приготування найпростішого самогонного апарату вам знадобиться кілька предметів: велика кастрюля з кришкою, мідна труба, ємність для збору самогонки та вода для охолодження.

Мідну трубу потрібно прокласти через кришку кастрюлі так, щоб один кінець труби знаходився всередині кастрюлі, а інший - зовні. Цей зовнішній кінець труби потрібно занурити в ємність з водою для охолодження.

Ягоди які ви зібрали, потрібно залишити бродити 1 місяць або більше. Також в тару де бродить суміш можна додати 5-10 кг.(це також залежить від кількості суміші в тарі) цукру, для збільшення кількості самогонки, але це є не обов'язковим кроком.

Після того, як ви закинули збродивші ягоди в каструлю, кришку потрібно плотно закрити, примазуючи шви змаскою. Змаска - це суміш ячмінної та пшеничної муки з водою.

Після цих підготовчих робіт можна розпалювати вогонь або газову горілку. Спочатку потрібно накласти сильний вогонь, щоб довести ягоди до кипіння, а потім вже не потрібен настільки сильний вогонь для підтримки тепла.

Самогонка переганяється через трубу в газообразному стані та після охолодження через резервуар з водою виходить вже як перший етап варки - брага. Брага - це не кінцевий продукт, який можна вживати. Щоб отримати чисту та смачну самогонку, потрібно ще двічі перегнати брагу, вже з дуже малим вогнем.

Цей процес вимагає терпіння та уважності, але результат, безумовно, вартий цього! Залишайтеся в безпеці та насолоджуйтеся своєю домашньою самогонкою відповідально.

Читайте також: Переможець легендарної битви: хто вграв Усик чи Ф'юрі 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber