1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Плазун із короною: закарпатка знайшла на городі шокуючу знахідку (ФОТО)

1082

Закарпатці "впольовують" плазунів на городах.

Плазун із короною: закарпатка знайшла на городі шокуючу знахідку (ФОТО)

Останніми днями у регіоні потепліло. В місцевих лісах, окрім перших суниць та грибів, наразі з'являються і не надто приємні знахідки. Плазуни пробираються на подвір'я місцевих жителів. Через нескошені сінокісні угіддя торік пригадують ціле нашестя. Вони заповзали навіть в будинки.

На подвір'ях люди вбивали масштабного розміру полозів. До обійсть плазуни потрапляли також із сільгосптехнікою із навантажених сіном.

І хоч полози вважаються найбільшими неотруйними зміями у Європі й занесені до Червоної книги, насамперед місцеві жителі побоювались за власне здоров'я й безпеку дітей, що у цей час грались на подвір'ях й могли зі кинутись із "непроханим гостем".

Торік полозів зустрічали на присадибних ділянках на Перечинщині, Міжгірщині тощо. Світлинами із гадами ділились в мережі Фейсбук. Здебільшого знімкували уже вбитих полозів.


Цьогоріч на власних обійстях жителі регіону укотре стають бити на сполох. Плазуни повзають у садах, поміж городиною. Вдається натрапити і на рідкісних змій мідянок. Світлиною зі змією розмістила в мережі Фейсбук Олеся Михайлова. У дописі жінка зазначила, що насамперед їй здалося, що перед нею гадюка. Та придивившись пильніше, вона помітила візерунок, притаманний мідянці й "корону" в змії.


В коментарях люди по-різному реагують на фото й сміливість жінки. Одні пишуть, що навіть світлини викликають "мурахи" по тілу Коментарі

Читайте також: Виноградівщина годує усі райони: в яку суму влетить урожай молодої картоплі на закарпатських базарах й по чому ягода?

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber