1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

«12 днів без війни, у безпеці»: на Мукачівщині діти з України та із-за кордону взяли участь у Весняній багатопредметній школі (ФОТО, ВІДЕО)

136
Суспільство Новини Мукачева

На Закарпатті відбулася Весняна багатопредметна школа, яка проходила в селі Лісарня недалеко від Мукачева з 30 квітня по 11 травня.

На базі табору «Білочка» 80 дітей з різних куточків України, а також з Австрії, Німеччини, Чорногорії, Болгарії поглиблено вивчали математику, програмування, історію, опановували інформаційно-комунікаційні технології.

«Значна частина дітей приїхала з міст, які постійно обстрілюють. 12 днів без війни, у безпеці – це той мінімум, який ми могли їм забезпечити», – зауважує організатор школи – заслужений учитель України Сергій Ліфиць.

Це вже п’ята багатопредметна школа, яку з початку повномасштабної війни організатори  провели на Закарпатті. Школу організували відділення BoikoSuperMath Авторської школи Бойка (м. Харків) та мережа дистанційних математичних гуртків SmartSchool за підтримки благодійної організації Nova Ukraine, яка взяла на себе левову частину витрат.

У серпні цього року планують провести вже шосту багатопредметну школу, у якій діти також будуть поглиблено вивчати математику й інші дисципліни, а також відпочивати.

Читайте також: Вона давно вже хотіла побувати тут: чому Одарка Долгош-Сопко погодилася виставлятися саме у Виноградові (ФОТО) 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також: