1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Техаська різня бензопилою на Закарпатті: чоловік використав не по призначенню (ФОТО)

777
Суспільство Закарпаття

На Рахівщині відбулася подія, яка могла мати трагічний фінал, але завдяки співробітництву медичних працівників та допомозі місцевих мешканців, вдалося врятувати життя потерпілого.

Техаська різня бензопилою на Закарпатті: чоловік використав не по призначенню (ФОТО)

Відповідаючи на виклик на номер 103, повідомили про серйозну травму 29-річного мешканця села Косівська Поляна, який отримав важке поранення руки під час роботи з бензопилою, як повідомили на сторінці «103 Закарпаття».

Молодий чоловік отримав травму, коли виготовляв огорожу для отари овець у горах. Його брат, який був поряд, негайно зупинив кровотечу, наклавши джгут і викликавши допомогу.

Диспетчер служби 103 відправив бригаду №1205 (фельдшер Еліна Молнар та водій Володимир Тафій) з Великого Бичкова для надання допомоги потерпілому. Місцева медична працівниця, фельдшерка Вікторія Нездоровіна, допомагала бригаді «швидкої» орієнтуватися в складнодоступній місцевості, де знаходився потерпілий.

Після надання першої допомоги на місці події, потерпілого доставили до лікарні в Рахові. Зараз він перебуває в реанімаційному відділенні у стабільному стані. Життя молодика вдалося врятувати, хоча руку відновити не вдалося.

Медичні працівники наголошують на важливості дотримання правил безпеки при роботі з ріжучими інструментами. У разі травмування негайно викликайте «швидку» і дотримуйтесь наступних рекомендацій:

  • Зупиніть кровотечу: При кровотечі негайно накладіть джгут або затисніть рану, використовуючи чистий матеріал, наприклад, бинт або стерильну тканину. Застосуйте достатній тиск, щоб зупинити кровотечу.
  • Викличте медичну допомогу: Негайно зателефонуйте «103» або відвезіть потерпілого до найближчого медичного закладу. Чим швидше потерпілому нададуть професійну медичну допомогу, тим кращі шанси на відновлення.
  • Не видаляйте закріплені предмети: Не видаляйте ріжучий інструмент з рани. Вилучення може призвести до подальшого пошкодження тканин або артерій.

Зафіксуйте травмовану ділянку: Якщо можливо, зафіксуйте травмовану ділянку, щоб запобігти подальшому руху та ушкодженню тканин. Не намагайтеся рухати поранену кінцівку, якщо є підозра на перелом або інші тяжкі ушкодження.

Зберігайте спокій: Надайте потерпілому психологічну підтримку, заохочуйте його залишатися спокійним та упевненим у тому, що допомога вже в дорозі.

Завжди пам’ятайте, що надання першої допомоги при травмі бензопилою може бути небезпечною, тому важливо діяти обережно і розсудливо.

Читайте також: Важливі зміни для абонентів Vodafon: що станеться з їхніми номерами 
Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber