1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Американські "вампіри" атакують жителів Закарпаття: що це за істоти? (ФОТО)

74929
Суспільство Новини Берегова

У регіоні повідомляють по нашестя, від якого потерпають дорослі та малеча.

Американські "вампіри" атакують жителів Закарпаття: що це за істоти? (ФОТО)

На Закарпатті із потеплінням у лісі з'являються не тільки ранні білі гриби й дозрівають черешні в садах. Через теплу погоду цьогоріч вже прокинулись і небезпечні комахи. Та мова йде не про кліщі, від яких потерпають наразі домашні улюбленці закарпатців й самі господарі, а про майже невидимих неозброєним оком - клопів кружевниць. 

Йдеться про одну з небезпечних комах - кружевницю платанову. Закарпатці укотре помічають, за їх словами, цих надокучливих істот на підвіконнях в будинках й починають бити на сполох . Полонили дрібні комахи й місцеві ліси, в яких наразі краяни шукають гриби.  Люди приносять "комах-впмпірів" разом одягом, на який вони потрапляють з гілок дерев, у корзинах з грибами.

- Пішов днями до лісу у розвідку по білі гриби, - розповідає пан Василь. - Не так багато знайшов біленьких, пару штук, ще не є масово. Але гадів уже повно, то вже повзає в хащі й траві, - наголошує очевидець. - Учора на плащі приніс додому ще й кілька штук невідомих дрібних комашок, - розповідає Василь. - До цього часу якось не помічав у нас таких. Почав шукати по інтернету, виявляється, на Закарпатті вони з'явились вже більше трьох років тому. Клоп-кружевниця. В мережі люди виставляли світлини навіть з укусами цих настирних букашок, - розповідає Василь.

То, виявляється, маленький "монстр" здатен добряче попсувати здоров'я людини.

- Вже всього у нас доста, ще й ця зараза поширилась, - каже грибник.

У попередніх публікаціях ми писали про нашестя клопів- кружевниць в області. Комахи і дійсно, дрібних розмірів, однак залишають на тілі людини численні укуси. Люди пишуть, що комахи кусають за руки, ноги та інші частини тіла. Після укусів усе тіло свербить й виникають набряки.

Найперше їх помітили на одному із популярних курортів у Берегівському районі. Відтак соцмережі заполонили дописи про небезпечних створінь, поширених у Північній Америці.

Комаха вже встигла останнім часом масово поширитися у сусідніх Словаччині та Румунії.

Деякі румунські експерти стверджують, що цих комaх не можнa знищити звичaйними хімічними речовинaми, тaкими як винищують комaрів, оскільки вони мaють сильний імунітет.

Читайте також: “Мама хоче закрити його від усього світу”: на Закарпатті на світ з'явилося “дитинча” з обличчям у формі серця (ВІДЕО)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber