1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Банальна перевірка врятувала від незліченної кількості смертей: на Закарпатті інформують про рейд у багатоквартирних будинках

34232
Суспільство Закарпаття

Майже 200 витоків газу в 10 будинках виявили газовики під час проведення технічного обслуговування

Банальна перевірка врятувала від незліченної кількості смертей: на Закарпатті інформують про рейд у багатоквартирних будинках

Про це повідомляє Прес-центр Закарпатської філії ТОВ «Газмережі України».

Спеціалісти Закарпатської філії «Газмереж» розпочали планові роботи з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних житлових будинків. З кінця квітня ці роботи паралельно проводяться в Ужгороді, Сваляві, Хусті, Великому Березному та інших населених пунктах.

За місяць спеціалісти з ТО опрацюють майже 100 адрес та перевірять стан внутрішньобудинкових газових мереж багатоповерхівок. До кінця року газовики перевірять понад 800 багатоквартирних будинків.

«Станом на сьогодні наші спеціалісти провели обслуговування 10 будинків в Ужгороді, Мукачеві та Хусті. Перевірили газопроводи спільного користування у під’їздах та безпосередньо у помешканнях споживачів, а це понад 650 квартир. Будинки переважно старі, деяким із них більше 60 років, відповідно газові мережі зношені: ми виявили та усунули 196 витоків газу, кожен із яких — це потенційна небезпека для мешканців будинку», — розповідає начальник відділу ТО Закарпатської філії ТОВ «Газмережі» Віктор Русин.

Планові роботи з ТО ВБСГ багатоповерхівок включають:

  • перевірку на герметичність внутрішньобудинкової системи газопостачання і з’єднань газопроводів та газового обладнання, розміщених за межами приміщень споживачів;
  • усунення виявлених витоків газу з повторною перевіркою газових мереж на герметичність;
  • технічне обслуговування запірних пристроїв, установлених на газопроводах після першого вимикаючого на газопроводі-вводі та до першого вимикаючого в приміщенні споживача.

Усе це робиться заради безпеки споживачів і належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання, адже мережі регулярно перевірятимуть щодо можливих витоків газу, а несправності усуватимуть.

Інформація з графіками проведення робіт заздалегідь буде розміщена на дошках оголошень будинків.

Читайте також:  "Руда чума" й нова загроза: жителям Закарпаття влаштовують пекло поряд з обійстями

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber