1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Допомога на 23 мільйони євро: Британія виділяє суму для відновлення пошкодженої енергосистеми

40

Велика Британія призначила додаткові 20 мільйонів фунтів стерлінгів (23 мільйони євро) для ремонту української енергетичної системи, яка постраждала від російських атак. Ці кошти незабаром будуть перераховані на рахунок Фонду підтримки енергетики України від Сполученого Королівства.

Допомога на 23 мільйони євро: Британія виділяє суму для відновлення пошкодженої енергосистеми

Ці кошти будуть використані для придбання обладнання для відновлення пошкодженої енергетичної інфраструктури, зміцнення фізичного захисту та забезпечення резервного живлення, включаючи генератори та розподілену генерацію. Цю інформацію було опубліковано в Oboz.ua

“Ми вдячні уряду Великої Британії за цю важливу підтримку. Ворог продовжує руйнувати українську енергетику. Підтримка наших партнерів є критично важливою для проведення ремонтних робіт, відновлення пошкоджених об’єктів та збільшення маневрових можливостей до наступного опалювального сезону”, - заявив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Наголошуємо, що Фонд підтримки енергетики України було засновано у 2022 році за ініціативою українського міністра енергетики та єврокомісарки з питань енергетики Кадрі Сімсон.

Новий внесок Великої Британії доповнює її попередні гранти, загальна сума яких становить 50 мільйонів євро. Загальний обсяг внесків до Фонду перевищив 433 мільйони євро.

Раніше ми повідомляли, що Агентство США з міжнародного розвитку призначило 190 мільйонів доларів США на програму “Забезпечення енергопостачання, стійкості та сталої роботи енергомереж України”. В рамках цієї програми організація буде надавати Україні допомогу у сфері енергетики протягом наступних п’яти років.

Читайте також: Бронь від мобілізації: що змінилось після передачі повноважень Міноборони. 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber