1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Експерт: Росія може використати атаку на Харків та Суми як тактику відволікання

75

Росія має намір використати потенційний наступ на Харків та Суми як тактику відволікання, щоб максимізувати розтягнення українських військових сил та ресурсів, відхиляючи їх від головного напрямку атаки.

Експерт: Росія може використати атаку на Харків та Суми як тактику відволікання

Цю інформацію повідомив Іван Варченко, військовослужбовець ЗСУ, експерт з питань національної безпеки, повідомила Хвиля

“Відомо, що російські війська досягають тактичних перемог, повністю знищуючи населені пункти, — це дозволяє їм легше маневрувати по руїнах, ніж коли населений пункт має сотні та тисячі вогневих точок”, — зазначив він.

Варченко відзначив, що російські окупанти дотримуються стратегії, руйнуючи прикордонні райони в Харківській та Сумській областях.

“Це свідчить про те, що вони спробують реалізувати наступ у Харківській та Сумській областях. Однак ми розуміємо, що вони не мають достатньої концентрації сил та засобів для дій по таких великих об’єктах, як Харків або Суми”, — підкреслив він.

За даними української розвідки, російське військове угруповання на кордоні з Харковом наразі складає 35 тис. військових, але його можуть збільшити до 50-70 тис. військових.

“На основі цього, можна припустити, що вони, швидше за все, використають Харківську та Сумську області як відволікаючий маневр, щоб українці зосередили свої сили та ресурси на цих напрямках, заважаючи розвитку російського наступу”, — підсумував Іван Варченко.

Читайте також: Бронь від мобілізації: що змінилось після передачі повноважень Міноборони. 
Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber