Військові, які отримали премії, мали бути оштрафовані за порушення дисципліни.

Про це повідомляється в "CRIMEZONE"
Яворівський районний суд Львівської області визнав майора Валентина Д. та капітана Олега К. винними у недбалому ставленні до військової служби. Вони не повідомляли про пияцтво своїх підлеглих і безпідставно нараховували їм премії. Обидва військові зобов’язані сплатити штраф у розмірі 17 тис. грн.
Згідно з постановами, опублікованими у реєстрі у квітні 2024 року, Валентин Д., командир батареї однієї з військових частин, у березні 2023 року не повідомив командування про порушення дисципліни своїми підлеглими – він був нетверезий.
Майор не вніс пропозиції щодо накладення на військового дисциплінарного стягнення і йому безпідставно нарахували 16 тис. грн премії, а також не притягнули до адміністративної відповідальності (за таке порушення зазвичай призначають 17 тис. грн штрафу).
Капітан Олег К. звинувачується у подібних порушеннях, але через його дії 10 військових безпідставно отримали премії (у лютому, червні та липні 2023 року), хоча їх мали б покарати за пияцтво під час служби.
Олег К. та Валентин Д. не з’явилися на розгляд справи у суді, але вони надіслали до суду заяви про визнання своєї провини.
Обидві справи розглянула суддя Наталія Швед та визнала військових винними у недбалому ставленні до служби, призначивши їм по 17 тис. грн штрафу кожному. Постанови ще можна оскаржити.
Читайте також: Допомога від Латвії: хороший подарунок для ЗСУ (ФОТО)
Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!
Читайте також:
- Німці, турки, угорці й "золотий ідол": де шукати найбільшу золоту нішу у Закарпатській області?
- Росіяни підірвали радіаційний об'єкт у Чорнобильській зоні: що загрожує світу вже зараз?
- Таємничий вхід чи печера: що знайшли закарпатці на одному зі старих фото в мережі Фейсбук? (ФОТОФАКТ)
- Радіаційна загроза над Україною: чим слід зробити запаси в найбільш доленосний момент?
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber

Українців чекає неприємний "сюрприз" із картковими...
З 1 жовтня 2024 року в Україні вступають...
29.09.2024 12:07 27008 0 Суспільство

Злетіли до неба: у магазинах Закарпаття людей шоку...
Один з вагомих продуктів дорожчає в регі...
29.09.2024 12:12 23613 0 Суспільство

Дмитро Кулеба привіз на Закарпаття кохану жінку: в...
Обраниця екс-міністра закордонних справ ...
29.09.2024 13:27 18232 0 Суспільство

Українців попередили про підвищення цін на мобільн...
У 2025 році очікується значне підвищення...
29.09.2024 14:08 18008 0 Суспільство

Масований обстріл Запоріжжя та ракетна загроза з Б...
У Запоріжжі пролунали вибухи, є інформац...
29.09.2024 14:20 5477 0 Суспільство

Щонайменше 100 людей загинули, десятки вважаються ...
За прогнозами нестримна негода триватиме...
29.09.2024 14:25 10581 0 Суспільство