Примхи погоди руйнують старання й сподівання господарів.

Закарпатці починають укотре майже бити на сполох через погані погодні умови в результаті яких урожай плодових дерев іде на нівець. За словами людей, і цьогоріч у садах спостерігатиметься недорід кісточкових, а а також винограду. Як вплинули морози у квітні цьогоріч на сади місцевих господарів ми писали у попередній публікації.
Аналогічна ситуація з недоврожаєм плодових дерев спостерігалась у регіоні й торік. Тоді ж у травні, на горі Піп Іван, що у Рахівському районі, врізав мороз -5 градусів.
Через такі перепади температури в населених пунктах в підніжжі вершини помезрала городина й цвіт плодових дерев. Сезон черешень торік був "золотим".
Вітчизняний смаколик з'явився на ринках держави із певним запізненням. Різкі зміни погоди у квітні та травні 2023-го завадили зібрати очікуваний врожай кісточкових та інших ягід в областях України. Садівники теж побоювались невтішних сюрпризів погоди у червні унаслідок дощових опадів, що також могли істотно позначитись дефіцитом черешень.
Не надто сприятливою була погода торік для полуниці й лохини.
В одному з районів Закарпаття, а саме на Перечинщині, господарі показали невтішні наслідки руйнування погодою аличі у садах. На світлинах - майбутні плоди слив почорнілі опісля квітневих морозів й почали осипатись
Читайте також: Не в моді уже косарі: як здичавіли на Закарпатті за останній період земельні угіддя?
Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими
Читайте також:
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber

Вибухнув лімузин Путіна: в Кремлі царює паніка (ВІ...
Інформацію про вибух автівки імовірно з ...
29.03.2025 21:48 36537 0 Влада

На це очікували тисячі закарпатців: що запустять у...
Унікальний проєкт запрацює вже із першог...
31.03.2025 20:34 31370 0 Влада

«Будапешт готується до приєднання деяких районів З...
Чергова спроба посіяти розбрат та хаос, ...
31.03.2025 22:38 154605 0 Суспільство

Повторна мобілізація: коли ТЦК може так вчинити
Звільнені зі Збройних сил України (ЗСУ) ...
12.04.2025 01:31 22243 0 Суспільство

Трамп ставить ультиматум Кремлю: мир в Україні або...
Президент США Дональд Трамп закликав Рос...
13.04.2025 00:38 62405 0 Влада

Закарпаття: Від 3 до 10 тисяч гривень на день наро...
На Закарпатті, зокрема в Мукачеві, запро...
23.04.2025 00:36 27470 0 Суспільство