1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

“Автомобільна мобілізація”: важливе уточнення, кого торкнеться вилучення транспорту

0 Суспільство Україна

Раніше анонсували вилучення транспорту у громадян на користь ЗСУ.

“Автомобільна мобілізація”: важливе уточнення, кого торкнеться вилучення транспорту

З'явилося роз'яснення щодо вилучення транспорту у громадян на потреби ЗСУ. Вилучатимуть не всі машини і не у всіх. Є лише певна категорія власників і певна категорія автотранспорту, яких може стосуватися "автомобільна мобілізація, пише "Today.ua".

Про кого йдеться, і які автомобілі вилучатимуть, роз'яснив нардеп Ярослав Железняк.

Минулого тижня Верховна Рада ухвалила новий закон про мобілізацію, який спричинив чималий резонанс у суспільстві. Зокрема, хвилю обурення викликала норма про вилучення "зайвого" автотранспорту у громадян на потреби армії.  

Проте, громадянам абсолютно не варто непокоїтись за свої автівки і думати, на кого їх переписати, розтлумачив нардеп. Річ у тім, що у приватних осіб автомобілі не вилучатимуть, навіть якщо їх є кілька.

Ця норма закону розрахована на юридичних осіб, тобто на підприємства. У них можуть вилучити броньований транспорт, який може бути корисним на фронті. Та й то лише у тому разі, якщо в них є у власності не одна одиниця такого транспорту. У приватних осіб транспорт не вилучатимуть, запевнив Железняк.

Читайте також: Вже скоро:  названо місяць, коли проведуть повторний медогляд “обмежено придатних”

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також: