1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Кількасотметрові черги, ажіотаж і хаос: українці за кордоном масово “атакують“ паспортні столи

298

За кордоном, у країнах, де знайшли собі притулок багато українців, утворились велетенські черги до паспортних столів.

Кількасотметрові черги, ажіотаж і хаос: українці за кордоном масово “атакують“ паспортні столи

 Всім українським чоловікам раптово приспічило оновити свої документи.

Зокрема, очевидці повідомляють про кількасотметрову чергу до паспортного столу у Празі. Втім, кажуть, що подібні черги вишикувались і в інших європейських містах, де є багато українців.

На тижні, що минає, Верховна Рада ухвалила в другому читанні резонансний оновлений закон про мобілізацію. У ньому, зокрема, передбачено обмеження надання консульських послуг військовозобов'язаними українським чоловікам за кордоном. У такому праві відмовлятимуть чоловікам, які не оновили своїх військово-облікових даних у ТЦК. Отож, доки новий закон не набрав чинності, ухилянти за кордоном кинулись до паспортних столів, щоб оновити документи.

Адже із набранням чинності цим законом військовозобов'язані українці за кордоном не зможуть отримати жодної консульської послуги, доки вони не оновлять своїх військово-облікових даних. А це означає, що вони не зможуть отримати жодного нового документу і відтак будуть змушені перейти за кордоном на нелегальне становище. Отже, чоловіки не матимуть права на виплати біженцям та легальне працевлаштування.

Відео з Праги дивіться у нашому телеграм-каналі - https://t.me/goloskarpat_official/24138 

Читайте також: Екстремали на "квадріках" прорвались через кордон: на Закарпатті знову "пристрасті" у прикордонні (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber