1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Закарпатська поліцейська з позивним "Лисиця" рятує життя побратимів на фронті: сила української жінки (ФОТО, ВІДЕО)

0 Суспільство Закарпаття

Ужгородська патрульна поліцейська Марія Семенюк понад рік служить бойовим медиком на фронті.

Закарпатська поліцейська з позивним "Лисиця" рятує життя побратимів на фронті: сила української жінки (ФОТО, ВІДЕО)

Понад рік патрульна поліцейська з Ужгорода Марія Семенюк служить бойовою медикинею на фронті.

Як пише "Суспільне Ужгород", до Зведеного загону Національної поліції підрозділу "Хижак" Марія Семенюк долучилася 24 лютого 2023. На фронті в неї позивний "Лисиця", через колір волосся. За першою освітою поліцейська — реабілітолог. Розповідає, що коли на роботі оголосили про набір добровольців у Зведений загін — рішення йти було миттєвим.

"У мене не було думок не йти. У мене були тільки думки: "Як?". Певні знання у мене були. Ми і в патрульній поліції працювали над цим. І коли ми у зведений загін потрапили, для нас теж проводили навчання. В Польщі була на навчаннях за період перебування у зведеному загоні", — додає Марія Семенюк.

За час служби у складі Зведеного загону поліцейська працювала на півдні та сході.

"Ми закріплені за бригадою, за хлопцями, які виконують бойові завдання. Ми сидимо на точці і чекаємо, грубо кажучи, виклику. Коли є поранений, нас викликають і ми їдемо його забираємо. Я думаю, що без команди, без надійних людей, на яких ти розраховуєш, там взагалі неможливо. І по життю неможливо", — розповідає поліцейська.


Читайте також: Екстремали на "квадріках" прорвались через кордон: на Закарпатті знову "пристрасті" у прикордонні (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте також: