1. Новини Закарпаття
  2. >

Астрологи назвали жінок, які ніколи не погодяться на роль коханки

13.04.2024 20:05 Суспільство Лайт

Народжені під цими сузір'ями жінки сприймають тільки серйозні і офіційні стосунки.

Народжені під цими сузір'ями жінки сприймають тільки серйозні і офіційні стосунки.

Жінки наступних трьох знаків Зодіаку до стосунків ставляться за принципом "все, або нічого". Вони ніколи не погодяться на роль коханки одруженого чоловіка, та й з неодруженим довго поряд не будуть, якщо в його найближчих планах немає шлюбу з ними, пише МЕТА.

Водолій

Жінка-Водолій надто самодостатня, і якщо вже вирішує вступити в стосунки, то й їх статус бажає закріпити надійно і офіційно. У своєму власному світі їй непогано й одній, тож, щоб змінити своє життя – з партнером для неї однозначно має бути краще. 

Діва

Жінки-Діви ставляться до шлюбу, як до підтвердження серйозного ставлення партнера до неї. Якийсь час вони готові почекати, однак якщо не побачать жодних кроків до узаконення стосунків, то без жалю розірвуть їх. І звісно ж представниці цього знаку навряд чи погодяться на роль коханки. Буди “номером два” для когось – зовсім не їх варіант. 

Терези

Для жінок цього знаку шлюб – то святиня, і вона готова бачити себе в ньому лише в ролі законної дружини, і аж ніяк не коханки. До того ж вони не пустять нікого зайвого і на власну територію, та будуть пильно оберігати свій власний шлюб від зайвих ризиків. 

Читайте також: Астрологи назвали найазартніших людей за знаком Зодіаку 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська