1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Тероризують одну із вулиць": на Закарпатті забили на сполох (ФОТО)

637
Суспільство Закарпаття

В одному із сіл Закарпаття людей налякали "непрохані гості".

"Тероризують одну із вулиць": на Закарпатті забили на сполох (ФОТО)

Про вагому проблему йдеться у групі "Новини в селі Порошково". В одному із дописів зазначають, що домашні улюбленці розгулюють зграєю на одній із тамтешніх вулиць. Тварин лякаються діти й дорослі. 

Фото із собаками виставили у Фейсбуці й застерегли місцевих жителів. Також в дописі жінка запитує, хто господар цих  масивних чотирилапих й чому пси не на прив'язі чи хоча б - у вольєрі.

"Шановні жителі села Порошково. Чиї "вовки" тероризують вулицю Борканюка? Майте совість, коли заводите такі великі породи собак. Адже вони повинні бути на прив'язі, або вольєрі. Буде лихо, якщо нападуть на дитину", - пише пані Людмила

Відзначмо, проблема з регулюванням зграй чотирилапих у закарпатських громадах не є новою. У селах Перечинщини люди часто повідомляють про бездомних тварин, що розгулюють центральними артеріями й бічними вулицями й не рідко можуть напасти на перехожих. Так от минулого року про цю проблему забили на сполох у Перечинській громаді. Зокрема, небезпечно було йти не освітленими вулицями.

Читайте також: "Військові стали рабами й залежать від влади?": на Закарпатті обговорюють одне із важливих й доленосних питань 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber