1. Новини Закарпаття
  2. >

Нацгвардійці відпрацювали пошук і затримку диверсантів (ФОТО)

12.04.2024 16:54 Суспільство

Командно-штабне тренування Закарпатського підрозділу Національної гвардії України відбулось біля Ужгорода.

Командно-штабне тренування Закарпатського підрозділу Національної гвардії України відбулось біля Ужгорода.

За легендою диверсійно- розвідувальна група противника здійснила напад на один з об’єктів критичної інфраструктури. Варта відбила напад, диверсанти були змушені розосередитись і відступити.

Повідомляє НГУ в Закарпатській області.

Завданням нацгвардійців було знайти і знешкодити противника. За легендою на один з об’єктів, що охороняють нацгвардійці, намагались проникнути диверсанти. Вони відкрили вогонь, і задіяли БПЛА для скиду гранат на оборнців. Атаку відбила варта, а на пошук нападників, які за попередніми даними розділились на декілька груп, було піднято по тривозі місцевий підрозділ НГУ.

«В короткий час ми розгорнули командно-спостережний і контрольно- пропускні пункти. Це дозволило блокувати район перебування умовного противника і ефективно керувати підрозділами нацгвардії. Наші інженери обладнали мінні загородження, а відділення безпілотних літальних апаратів здійснювало розвідку місцевості з повітря», – розповів офіцер Національної гвардії з позивним «Веселий».

Одна группа умовних умовних диверсантів спробувала прорватись через КПП, але потрапила у мінну пастку і була знешкоджена. Отримавши дані розвідки, нацгвардійці швидко визначили місце, де могли переховуватись інші нападники, та приступили до їхнього пошуку і затримання.


«Ми швидко знайшли одну з груп, яка здійснила напад на об’єкт. Вони не збирались здаватись, відкрили вогонь і були знищені. З іншими довелося попрацювати більш комплексно. Вони знали, що ми їх шукаємо, підготували розтяжки і мали намір покинути місцевість. Ми знайшли їх на території одного з непрацюючих підприємств, роззброїли та затримали» – розповів командир відділення з позивним «Мажор».

Під час тренувань відпрацьовувались не лише дії підрозділів, а і планування операції офіцерами штабу. Вони мали визначити загальну обстановку на території, розгорнути командний пункт, налагодити ефективну систему зв’язку між підрозділами та спланувати застосування усіх задіяних сил і засобів.

Читайте також: В Україні провели опитування: відомо скільки чоловіків не готові мобілізуватися