1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Бензин дорогий, а мусай робити": в одному із міст Закарпаття зафіксували модне "копитне тріо" (ФОТОФАКТ)

1382 Суспільство Великий Березний

Відео із копитними виставили в мережі Фейсбук.

"Бензин дорогий, а мусай робити": в одному із міст Закарпаття зафіксували модне "копитне тріо" (ФОТОФАКТ)

У регіоні стартували весняні роботи в садах й на городах. В людських обійстях й на газонах у паркових зонах працюють газонокосарки. Та от оскільки бензин дорогий, можуть виручити у цьому плані й більш екологічні засоби - кози, корови та інші любителі смакувати весняною зеленню. І хоч корів останнім часом на Закарпатті все менше і їх не в такій значні кількості можна побачити на пасовищах у межах населених пунктів, а от часто копитні розгулюють уздовж вулиць міст. Коні, вівці і кози, які пасуться поряд з місцевим фонтаном чи держустановою, не рідко стають майже зірками соціальних мереж.

Такі фото і настрій піднімуть й "народять" купу найрізніших коментарів. Аж трьох "вмілих косарів" цієї пори зафіксували у центрі Великого Березного. Відео у мережі Фейсбук оприлюднила Римма Митрак та зазначила в дописі:

"Навіть комуналу допомагають коні. Бензин дорогий..."

На відео видно, як троє копитних тварин смачно викошують газон у місті.

Під дописом люди жартують, мовляв для комуналу закупили новітні екологічні газонокосарки, що можуть і кости, а ще й "добриво розкидати". Разом із тим, хтось каже у відео, що коні разом із покосом газону з'їли й тюльпани із клумби. Ймовірно, квіти були дуже смачними.


Нагадаємо: "Новітня газонокосарка, а бринза буде?": в мережі Фейсбук обговорюють кумедне стадо, що "косило" газон в Ужгороді (ФОТО)

Читайте також: Життя закарпатських ромів між світовими війнами: з'явились унікальні кадри (ВІДЕО)

Читайте також: