1. Новини Закарпаття
  2. >

Стрілянина на Закарпатті й представники ТЦК: подробиці інциденту (ВІДЕО)

11.04.2024 15:29 Суспільство ВАЖЛИВО

У мережі активно обговорюють причетність представників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Закарпатської області до інциденту, пов'язаного зі стріляниною.

У мережі активно обговорюють причетність представників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Закарпатської області до інциденту, пов'язаного зі стріляниною.

Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП спростувала активно обговорювані незрозумілі випадки й ситуації в області.

"Шановні громадяни!

В мережі Інтернет з'явилася неправдива інформація, яка стверджує про участь представників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Закарпатської області в інциденті, пов'язаному зі стріляниною.

Офіційно стверджуємо, що зазначена інформація не має під собою жодного підґрунтя. Представники ТЦК не мають жодного зв'язку з затриманням вказаної особи, і, що ще важливіше, вони не вчиняли ніяких протизаконних дій. Наша робота ґрунтується виключно на вимогах законодавства України, і ми ретельно дотримуємося цих норм.

Також в контексті даної ситуації важливо зазначити, що під час спілкування дана особа  відмовилася надавати військово-облікові документи, відповідно підтвердження права на відстрочку не було.

Негативна інформація також поширюється щодо начальника Рахівського РТЦК та СП. Зазначаємо, що керівники Рахівського РТЦК та СП не перебував в стані алкогольного сп’яніння, про що є документальне підтвердження.

Хочемо підкреслити, що цей наклеп є злочинною спробою дискредитувати роботу територіальних центрів, підірвати мобілізаційні зусилля та оборонну здатність України.

Ми закликаємо всіх вас до інформаційної гігієни, не довіряйте неперевіреній інформації, що поширюється в мережі", - йдеться в повідомленні.

Конфлікти між працівниками ТЦК та цивільними стаються дедалі частіше. Офіс омбудсмена за минулий рік нарахував їх понад тисячу. Відео випадків, коли співробітники військкоматів перевищують свої повноваження, часто з'являються в Telegram-каналах. І це миттєво підхоплює російська пропаганда, щоб дискредитувати мобілізацію в Україні. І схоже, їй це вдається. Напади на ТЦК з боку цивільних почастішали. Ось нещодавно у Києві чоловік накинувся з ножем на працівників військкомату, які проводили оповіщення. Часто люди зневажливо ставляться до представників центрів комплектування на вулиці. Водночас левова частка тих, хто сьогодні змушений роздавати повістки - поранені бійці з фронту. 

Деталі дивіться в матеріалі Факти ICTV.


Читайте також: Українцям приготуватися: Верховна Рада ухвалила закон про мобілізацію

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська