1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Розшукуваний Інтерполом ізраїльтянин намагався "проскочити" до Угорщини (ФОТО)

138
Суспільство Закарпаття

50-річного ізраїльтянина, який незаконно перетнув кордон з Угорщини, затримали прикордонники Мукачівського загону.

Розшукуваний Інтерполом ізраїльтянин намагався "проскочити" до Угорщини (ФОТО)
Невідому особу прикордонний наряд відділу «Вилок» виявив під час патрулювання. Іноземець надав для перевірки посвідку на тимчасове проживання в Україні та посвідчення водія, видане йому в Україні.

ході огляду місцевості прикордонники виявили паспорт громадянина Ізраїлю та ізраїльські водійські права, у яких було вклеєно фото затриманого, проте установчі дані не співпадали з даними, вказаними у пред’явлених прикордонникам документах.
Чоловік пояснив, що знайдений нарядом паспорт він придбав під час перебування за кордоном за 7 тисяч євро, оскільки його паспорт у зв’язку із закінченням терміну дії був недійсним", - йдеться у повідомленні. 

У ході подальшого з’ясування обставин, прикордонникам стало відомо, що ізраїльтянин перебуває у міжнародному розшуку. Правоохоронці Австрії розшукують його за крадіжки зі зломом.

"Щоб уникнути відповідальності, іноземець вирішив повернутися в Україну, де проживав впродовж кількох років. Зі слів затриманого, за сприяння у незаконному перетинанні кордону він заплатив невідомим особам 10 тисяч євро", - йдеться у повідомленні. 

Про наявність у діях іноземця ознак злочину, передбаченого ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», прикордонники повідомили співробітників Нацполіції.

Усі реакції:

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber