1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Тепер пальми, а завезуть ще й крокодилів": мережа Фейсбук шаленіє від "чуда" у закарпатському місті

846
Суспільство Новини Ужгорода

Мережа Фейсбук "на вухах" від нової "родзинки" на одній з вулиць Ужгорода.

"Тепер пальми, а завезуть ще й крокодилів": мережа Фейсбук шаленіє від "чуда" у закарпатському місті

Наразі чимало містян та гостей уже встигли познімкуватись на фоні тропічних пальм, що з'явилися днями в закарпатському місті. Тож зараз не тільки рожеві й тендітні японські вишні у тренді, а й новітні екзоти.

В мережі Фейсбук люди виставляють різноманітні світлини на фоні сакур та пальм, що наразі милують око в самому серці Закарпатської області.

Ужгород, за словами містян та відвідувачів, неначе справжній райський куточок. Напередодні стало відомо, що своєрідну "алею" із пальм було висаджено львівським забудовником на вулиці Бабяка.

Виявляється, що екзотичні дерева здатні адаптуватись до надзвичайно низьких температур й можуть витримати до мінус 20 градусів морозу. Йдеться про "віялову" пальму трахікарпус, яка справді належить до числа найморозостійкіших.

Трахікарпус (лат. Trachycarpus) – рід родини Пальмові, що включає дев'ять видів, які ростуть у природі східної Азії. Найчастіше представників роду можна зустріти в Японії, Китаї, Бірмі та Гімалаях.

У культурі ж, зокрема в кімнатній, трахікарпуси вирощуються повсюдно. Трахікарпус – найпоширеніші пальмові рослини Чорноморського узбережжя Кавказу і Криму.

У мережі Фейсбук що лиш не пишуть із приводу пальм, що з'явилися в Ужгороді. Одні втішаються такими екзотами, інші ж іронізують із цього приводу, буцімто у місті уже все упорядковано і тільки тропічних пальм бракувало на його території.

Також люди пишуть, що вже незабаром пальми будуть з'являтись в усіх містах Закарпаття, а вже пізніше сюди завезуть "крокодилів" та "мавп". Світлину дальшого майбутнього "пальмового Ужгорода" виклали у мережі Фейсбук у групі "Ужгород".

Під фото, на якому зображена вулиця Швабська із пальмами у 2029-му році, назбиралось чимало коментарів. Хоч і не всі негативні. Дехто ж пише, "нехай в Ужгороді будуть і пальми, і сакури, а поміж них і калина... Та от би скоріше закінчилась війна в Україні"


Читайте також: Вибухонебезпечний предмет лежав у траві: в Ужгороді знайшли міну (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber