1. Новини Закарпаття
  2. >

Ретроградний Меркурій приверне увагу до нерозв’язаних проблем минулого: кому зі знаків Зодіаку буде найважче

06.04.2024 12:12 Суспільство Лайт

Астрологи зауважують, що не варто боятися цього явища, адже, попри всі негаразди, зрештою ми отримаємо можливість закрити свої гештальти та рухатися вперед оновленими.

Астрологи зауважують, що не варто боятися цього явища, адже, попри всі негаразди, зрештою ми отримаємо можливість закрити свої гештальти та рухатися вперед оновленими.

Ретроградний Меркурій – це астрономічний феномен, який відбувається 3-4 рази на рік. Він може мати значний вплив на наше життя, приносячи з собою затримки, труднощі та несподіванки.

Пише OBOZ

 Овен

В період ретроградного Меркурія Овни можуть відчути себе іншою людиною. Цей досвід може спонукати вас повністю переглянути себе.

Також ви можете зазнати серії невдач, які викликають розчарування, але не здавайтеся та проявіть терпіння. Пам’ятайте, що вам не обов’язково всім подобатися, щоб вас визнали.

Телець

Тельцям рекомендується в період ретроградного Меркурію зайнятися самоаналізом. Ваші мрії стануть більш ясними, а уява та інтуїція ширшими. Скористайтеся цією можливістю, щоб відновити зв’язок зі своїм справжнім "я" та відкрити свою сутність.

Близнюки

Близнюки відчують, що втрачають натхнення і мотивацію. Це змусить вас почуватися більш ізольованими і пригніченими, ніж зазвичай.

Якщо у вас виникли розбіжності з друзями, то будьте щирими, спокійними та відверто обговоріть те, що сталося. Ви можете почуватися одинокими, але не турбуйтеся, це нормально і незабаром мине.

Рак

Ретроградний Меркурій може вплинути на ваші робочі плани. У вас можуть виникнути розбіжності з начальством і непорозуміння з підлеглими. Спробуйте вирішувати конфлікти лагідно, щоб зміцнити ваші стосунки. Будьте терплячі як до колег, так і до себе.

Лев

Ви можете почуватися дещо ізольованими та далекими від суспільства. Шукайте позитив навіть там, де це здається неможливим, адже всесвіт нерідко допомагає нам віднайти правильний шлях лише тоді, коли ми повністю загублені.

Будьте обережні під час подорожей, слідкуйте за своїм оточенням і не ставайте надмірно екстравертним.

Діва

Початок року міг бути доволі складним для Дів, а ретроградний Меркурій ще більше посилить дискомфорт, який ви відчуваєте. Будьте готові до непередбачуваних витрат та розрахуйтеся з усіма боргами.

Коли Меркурій повернеться в норму, ви нарешті відчуєте полегшення та почнете рухатися вперед з новою силою та натхненням.

Терези

Терезам доведеться зануритися в глибини своїх стосунків. Конкретизуйте своє розуміння гармонії, партнерства та проаналізуйте те, як ви підходите до спілкування з іншими людьми. Беріть до уваги почуття своєї другої половинки та не припускайтеся помилок, на яких ви вже навчилися, щоб уникнути будь-якої потенційної напруги у стосунках.

Скорпіон

Ретроградний Меркурій може спричинити плутанину у вашій повсякденній роботі, тому настав час переглянути ваш розпорядок дня. Позбудьтеся негативних і деструктивних звичок та ритуалів, наберіться терпіння та візьміть ситуацію під свій контроль.

Стрілець

Стрільці можуть відчувати нудьгу та розчарування в період ретроградного Меркурія, однак на вас також чекає безліч захоплюючих подій та натхнення.

Ставте своє задоволення та саморозвиток на перше місце. Відновлюйтесь та робіть те, що хочете, але не порушуйте чужих кордонів.

Козеріг

Ретроградний Меркурій заохочує вас відновити зв’язок зі своїм корінням. Дім може бути як відправною точкою, так і пунктом призначення.

Ви можете згадати минулі травми та наново розпалити давно забуті конфлікти, які колись сталися між вами та вашими близькими. Згадайте позитивні уроки минулого та не повторюйте свої помилки.

Водолій

Водолії стануть занадто прямолінійними в період ретроградного Меркурію. Ви можете бути схильними до того, щоб робити необдумані заяви та помилки, тому краще двічі подумайте перед тим, як виказувати свою думку.

Також вас може підводити техніка, тому робіть резервні копії важливих документів.

Риби

Ця ретроградність може мати негативний вплив на фінанси Риб. Ви можете почати бути схильними до імпульсивної поведінки, тому будьте напоготові та заздалегідь подумайте над плануванням свого бюджету.

Після того, як Меркурій нормалізується, ваші фінансові негаразди почнуть поступово вирішуватися, особливо якщо ви працювали над покращенням своїх стосунків з грошима.

Читайте також:  На Виноградівщині ліквідували мастабну пожежу: відомі подробиці "палаючого" інциденту (ФОТО)