1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Його подвиг ніколи не забудуть: у Закарпатті посмертно нагородили загиблого патріота (ФОТО)

321
Суспільство Закарпаття

Рік тому під час ворожого мінометного обстрілу чоловік мужньо загинув.

Його подвиг ніколи не забудуть: у Закарпатті посмертно нагородили загиблого патріота (ФОТО)

Станіслав Зубко повернувся в Україну з-за кордону і вступив в лави Національної гвардії України на початку повномасштабного вторгнення росіян. Тут він опанував навички стрільця і в складі підрозділу виконував бойові завдання на лінії фронту.

Рік тому під час ворожого мінометного обстрілу отримав поранення і загинув. За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові Указом Президента України №603/2023 нагороджений орденом «За мужність III ступеня» (посмертно).

Нагороду Станіслава керівники Хустського району Закарпатської області і офіцери Національної гвардії України передали батькам гвардійця Сергію і Тетяні Зубко.

«Ім’я Станіслава Зубка  навіки закарбовано в пам’яті Національної гвардії України. Його приклад любові до Батьківщини, сумлінного виконання почесного обов’язку кожного громадянина боронити Батьківщину ніколи не буде забутий. Ми дякуємо батькам Станіслава за виховання справжнього патріота, чоловіка і воїна. І обов’язково помстимося агресорам за всіх наших побратимів і за кожну сльозу їхніх матерів», – запевнив начальник штабу Закарпатського підрозділу Національної гвардії України Роман Лехмінка.

«Неможливо змиритись із тим, яку ціну доводиться платити за правду та право жити вільно. Немає таких слів, які б могли хоч якось вгамувати біль рідних. Вічна пам'ять і безмежна вдячність Станіславу! Доземний уклін батькам за виховання такого гідного, мужнього сина», – заявив начальник Хустської районної військової адміністрації Віктор Сабадош.

Читайте також: "Обмежено придатних" більше не буде: в Україні скасували популярний для чоловіків статус

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber