1. Новини Закарпаття
  2. >

Мороз по шкірі йде від побаченого: люди зафіксували невидиме "щось", яке намагалося здійснити злочин (ФОТО)

25.03.2024 10:06 Суспільство незвичайно

Це відбувалося дві ночі поспіль.

Це відбувалося дві ночі поспіль.

Одна подружня пара з Великої Британії стверджує, що “привид” уподобав їхній Audi TT і навіть намагався вкрасти ключі.

Про це пише Експерт  з посиланням на The Mirror.

10 березня Лора і Даррен Сміт шукали ключі від своєї машини й вирішили перевірити записи камер відеоспостереження на випадок, якщо їх упустили на вулиці. Вони стверджують, що на записі помітили ймовірного привида, який намагався вкрасти їхній спортивний автомобіль. Це відбувалося дві ночі поспіль.

Подружжя побачило білу фігуру, яка затрималася біля спортивного автомобіля на 10 секунд, а потім “попливла”. Жінка вирішила, що це її покійна мама, яка вирішила “відвідати” її на День матері. Однак коли таємнича фігура повернулася наступного вечора, вона злякалася, що це був дух, якому “сподобався” їхній помітний Audi TT.


На другому ролику Сміти помітили, як біла пляма знову пливе до дверей з боку водія, а потім рухається до задньої частини, ніби “потрапляє всередину”.

Ключі від машини Даррена були знайдені в сумочці Лори, але ніхто з них не пам’ятає, щоб клав їх туди. Британка стверджує, що двічі шукала там, тому вони думають, що це “привид” повернув їх. Лора, яка залишилася наляканою після цих переглядів відео з камер спостереження, стверджує, що її чоловік навіть боявся сідати за кермо автівки того дня, раптом дух сидів і чекав на нього на задніх сидіннях.

Користувачі соціальних мереж були впевнені, що пара зафіксувала на камеру примару. Деякі стверджували, що це жучок на об’єктиві, а один користувач навіть порадив парі продати машину на тлі припущень, що дух дійсно хотів її вкрасти. Дехто припустив, що загадкова тінь володіла автомобілем за життя.


“Я точно це бачу. Це дивно. Здається, його зацікавила машина. Вона випадково не пов’язана з ким-небудь із тих, хто проїжджав повз?”, “Це дуже чітка камера. Не павутина. Хто б це не був, машина їм сподобалася. Схоже, вони забралися всередину”, — писали вони


Читайте також: Унікальне явище, яке відбудеться 25 березня змінить життя багатьох: відомі деталі неймовірної події

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська