1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Чотирилапі “інженери” дикої природи наробили лиха на Закарпатті (ФОТО)

24.03.2024 23:31 Суспільство

Природжені будівельники зазвичай будують дамби, але в цьому випадку вони її пошкодили.

Природжені будівельники зазвичай будують дамби, але в цьому випадку вони її пошкодили.

Як повідомили в Держекоінспекції у Закарпатській області, було проведено комісійне обстеження гідротехнічної споруди, тоді ж і були виявлені пошкодження завдані бобрами.

Працівниками Державної екологічної інспекції у Закарпатській області спільно з представниками Великодобронської сільської територіальної громади, Ужгородської районної державної адміністрації, Ужгородського міжрайонного управління водного господарства проведено комісійне обстеження гідротехнічної споруди – дамби р. Латориця, яка розташована між селами Мала Добронь та Тисаагтелек, на території Великодобронської сільської ради.

У ході обстеження ділянки лівобережної дамби  виявлені зсуви загальною довжиною 800 метрів та пошкодження тіла дамби норами та ходами бобрів на ділянці ПК 180+00 – 188+00.

За результатами роботи комісії з метою усунення аварійної ситуації визначено ряд рекомендацій щодо першочергових робіт по відновленню вказаної гідротехнічної споруди.

Читайте також: Не бояться людей і "варахоблять" ночами: як "райські птиці" розгулялись поряд з обійстями закарпатців?

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська