1. Новини Закарпаття
  2. >

Ми продовжуємо підтримувати Україну "на словах": чому поляки не збили російську ракету?

24.03.2024 14:42 Суспільство

У Польщі пояснили, чому не збили російську ракету на своїй території.

У Польщі пояснили, чому не збили російську ракету на своїй території.

Віцепрем’єр–міністр – міністр національної оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що польські сили збили би російську ракету, якби була упевненість у тому, що вона прямує до якоїсь цілі.

“Кожна така ситуація розглядається індивідуально. Але якби були якісь ознаки того, що цей об’єкт прямує до якоїсь цілі, розташованої на території Польщі, він, очевидно, був би збитий”, – пояснив він.

За словами Косіняка-Камиша, з огляду на такого роду ситуації Польща зміцнює свою систему ППО/ПРО. Відтак були підписані контракти щодо реалізації другого етапу програми ППО/ПРО “Вісла”.

Міністр оборони Польщі висловив подяку американським і британським союзникам, зокрема міністру оборони Великої Британії, які після переговорів з польською стороною прийняли рішення щодо продовження розміщення у Польщі до кінця цього року систем ППО/ПРО, зокрема Sky Saber.

Посадовець додав, що Росія продовжує порушувати міжнародне право, атакуючи територію України.

“Ми продовжуватимемо підтримувати Україну, ця підтримка є важливою на міжнародній арені, а також надавати військову й гуманітарну підтримку. Це справа, що стосується польської і світової безпеки”,- наголосив він.

Російська ракета о 5:23 (за київським часом) порушила повітряний простір Польщі в районі населеного пункту Осердув Люблінського воєводства і пробула в ньому 39 секунд.

Читайте також: Рашисти взялися активно бомбити Західну Україну: цієї ночі ракети летіли в напрямку Закарпаття

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська