1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті влаштували "погоню" за автомобілем з чоловіками: де було гаряче? (ВІДЕО)

24.03.2024 10:20 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Кадри з імовірним переслідуванням чоловіків працівниками ТЦК оприлюднили у Фейсбуці.

Кадри з імовірним переслідуванням чоловіків працівниками ТЦК оприлюднили у Фейсбуці.

В мережі Фейсбук днями з'явилось відео, де бус працівників ТЦК начебто переслідує автомобіль, в якому знаходились військовозобов'язані. Відео зняте у Мукачівському районі, а саме в селі Грабівниця, як ідеться у дописі автора.

Під відео назбиралось ряд гнівних коментарів. Люди пишуть, мовляв ТЦК останнім часом дуже багато собі дозволяють, порушуючи законні вимоги й переслідуючи військовозобов'язаних.

Нагадаємо, у попередній публікації ми писали, як працівники ТЦК відлупцювали перехожого прямо посеред вулиці й силою заштовхали в автомобіль.

Інцидент було зафіксовано у Мукачівському районі. Також попередній випадок із викраденням людини мав місце в Ужгороді поряд з одним із торгових центрів. Про це у мережі Фейсбук повідомила донька потерпілого. Вона зауважила, що її батька відвезли в невідомому напрямку. Згодом стало відомо, що батько уже в іншій області, як повідомили в ТЦК.

Ще один інцидент зафіксовано у Свалявському ТЦК. В мобілізованого забрали мобільний і той не мав змоги зконтактуватись із рідними, щоб пояснити їм ситуацію.

Історія із побиттям і приниженням хлопця у Хустському ТЦК, після чого молодий чоловік вдався до спроби скоєння суєциду, взагалі облетіла усю Україну й шокувала мережу.

Слід нагадати, що за фактом останнього інциденту відкрито аж два кримінальні провадження.

У попередній публікації ми писали про мирний мітинг на підтримку військовозобов'язаних та проти незаконних методів ТЦК у процесі мобілізації.

Читайте також: "Не проти мобілізації, але не в такий спосіб": мирний протест назріває на Закарпатті

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська