1. Новини Закарпаття
  2. >

Біди не уникнути: гідротехнічна споруда на Закарпатті перебуває в аварійному стані (ФОТО)

21.03.2024 16:33 Суспільство ВАЖЛИВО

Обстеження гідротехнічної споруди – дамби Латориці, яка розташована між селами Мала Добронь та Тисаагтелек показало невтішні результати.

Обстеження гідротехнічної споруди – дамби Латориці, яка розташована між селами Мала Добронь та Тисаагтелек показало невтішні результати.

Працівниками Державної екологічної інспекції у  Закарпатській області спільно з представниками Великодобронської сільської територіальної громади, Ужгородської районної державної адміністрації, Ужгородського міжрайонного управління водного господарства  проведено комісійне обстеження гідротехнічної споруди – дамби р. Латориця, яка розташована між селами Мала Добронь та Тисаагтелек, на території Великодобронської сільської ради.

В ході обстеження ділянки лівобережної дамби  виявлені зсуви загальною довжиною 800 метрів та пошкодження тіла дамби норами та ходами бобрів на ділянці ПК 180+00 – 188+00.

За результатами роботи комісії з метою усунення аварійної ситуації визначено ряд рекомендацій щодо першочергових робіт по відновленню вказаної гідротехнічної споруди.

Про це інформує Державна екологічна інспекція.


Читайте також: Через Закарпаття курсуватиме новий спеціальний потяг: відомі деталі маршруту

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська