1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Сині ведмеді на Закарпатті: невдалий шедевр "художника" відітруть "від ганьби" (ФОТОФАКТ)

21.03.2024 11:00 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Одну із відомих туристичних родзинок пофарбували в патріотичний колір.

Одну із відомих туристичних родзинок пофарбували в патріотичний колір.

Ідеться про одне із відомих джерел питної води на Перечинщині - "Три ведмеді".

Локація розташована при центральній артерії в Перечині й тут щоразу чимало відвідувачів - не лише із району а й інших населених пунктів і областей.

Джерело прикрашає скульптура з бетону із зображенням білих ведмедів, однак із соціальних мереж стало відомо, що нині білі ведмеді аж ніяк вже не білі, а "синьо-жовті". Про це ми писали у мережі Фейсбук.

Ясна річ річ, сині і жовті ведмеді й ідея невідомого автора таким чином змінити звірям природний колір, не потішила місцевих жителів. Наразі ведмедям, таки, планують повернути їх білизну, а заразом і туристичний шарм, "відвертаючи від ганьби" їх "трансформацію".

Про ідею змінити колір ведмедів укотре на білий в мережі Фейсбук інформує Михайло Барник. Він відзначає, що роботи уже почалися й процес дуже напружений. Аби відтерти попередній синьо-жовтий шар фарби використовують два різні розчинники.

Білих перечинських ведмедів, відзначає у дописі активіст, можна уже буде побачити незабаром. Очікують, що роботи із "перевтілення" завершать до Великодня.

В мережі Фейсбук з нетерпінням очікують цього моменту й своїх білих "Трьох ведмедів" під лісом.


Читайте також: Успішно розкрадали бюджетні кошти під час війни: на Закарпатті судитимуть депутатів, які прокручували "чорні" справи (ФОТО)

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська