1. Новини Закарпаття
  2. >

Вони наче магніт: названо жіночі імена, які подобаються заможним чоловікам

20.03.2024 20:09 Суспільство Лайт

Власниці цих імен можуть розраховувати на шлюб з мільйонером чи навіть мільярдером.

Власниці цих імен можуть розраховувати на шлюб з мільйонером чи навіть мільярдером.

Деякі жіночі імена, наче магніт, притягують до себе багатіїв, а від інших вони втікають, наче від вогню.

ТСН пише, власниці яких імен можуть розраховувати на вдалий шлюб з мільярдером чи хоча б з мільйонером.

Згідно з однією теорією, жінки, імена яких містять поєднання голосних на кшталт "ія", сприймаються чоловіками як привабливі, артистичні та творчі натури. А якщо в жіночому імені присутні літери "ж", "дж", "н", "м", то це емоційна людина. Одна літера "л" свідчить про м'який характер, а відкриті склади, які закінчуються на "а" чи "о" – про сексуальне зарядження імені.

У іменах ЄвгеніяОлександра та Вікторія зберігається подвійна енергетика: жіноча Інь та чоловіча Ян. Такі жінки можуть без проблем впоратися з будь-яким завданням. До того ж позитивно впливають на кар'єрне зростання свого партнера, підтримуючи його на енергетичному рівні.

Одна з найсильніших енергій уособлена в жіночому імені Олеся, яке, як стверджується, поєднує у собі чистоту та кохання. Такі жінки здатні обдарувати партнера чистою та щирою любов'ю, отримують у відповідь гарячу взаємність.

Вміють привернути увагу чоловіків Олени та Аліси. Ці жінки добре знають собі ціну, а тому їх можна побачити в оточенні цілком успішних представників сильної статі, які вже чогось досягли у житті.

Непоганий потенціал мають Анастасії. Для вирішення своїх проблем вони здатні боротися з будь-якими труднощами й негараздами. Їхня енергія притягує сильних чоловіків, які найбільше цінять у стосунках партнерство. Якщо вона допоможе їм досягти успіху, чоловіки віддадуть своїх коханій геть усе.

Ім'я Марта носять жінки, які вміють як бути коханими, так і кохати у відповідь. Вони додають у життя свого чоловіка свіжість, легкість та нову енергію. Жінка з таким гарним іменем як правило має багато шанувальників, але затягти її у РАЦС іноді є непосильним завданням.

Лише дійсно успішні чоловіки зможуть відповідати такій жінці, а на маленькі перемоги вона не розмінюється.

Читайте також: Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким у квітні пощастить у коханні 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська