1. Новини Закарпаття
  2. >

Правила поведінки під час подорожі в автобусі

19.03.2024 20:00 Суспільство

Українці часто вибирають автобус, коли хочуть поїхати до країн Європи. Це зручна можливість дістатися навіть віддаленого міста, щоб відпочити на морі або побачити історичні пам’ятки.

Українці часто вибирають автобус, коли хочуть поїхати до країн Європи. Це зручна можливість дістатися навіть віддаленого міста, щоб відпочити на морі або побачити історичні пам’ятки.

Проте під час поїздки потрібно дотримуватися певних правил для комфорту й безпеки. Тут https://prexsell.com/ можна переглянути пропозиції різних перевізників та зарезервувати квиток онлайн. Не доведеться їхати на автовокзал чи відвідувати сторінки різних компаній, щоб знайти найбільш вигідний варіант.

Автобусні пасажирські перевезення: правила поведінки в автобусі | HEYBUS


Яких правил безпеки дотримуються пасажири

У салоні доведеться годинами перебувати поруч з іншими незнайомими людьми. Повага до них і персоналу ー одна з головних вимог для безпеки кожного туриста. Важливо точно дотримуватись інструкцій, адже їх придумали не просто так. Автобус є громадським місцем, тому в ньому потрібно дотримуватися чистоти й користуватися сміттєвими пакетами.

Сидіння в транспорті міжнародного зразка обладнані пасками безпеки. Перед початком руху та під час нього краще пристебнутися, особливо якщо доводиться їхати через великі міста, або коли зупинять працівники поліції. Не варто відривати водія непотрібними розмовами під час руху, із запитаннями краще звернутися до його помічника. Ще одна вимога ー стежити за своїми речами й багажем, щоб вони не травмували інших пасажирів.

Які дії заборонені

Без оплати проїзду чи придбаного квитка не можна заходити в автобус. Попередньо варто уточнити, чи потрібно друкувати проїзний документ, чи можна показати його з екрана смартфона. Крім того, заборонено:

  • самостійно вносити зміни до квитка або передавати його іншим;

  • перешкоджати закриттю дверей транспортного засобу;

  • стояти або пересуватися проходом під час руху транспорту;

  • встановлювати багаж так, що він заважатиме іншим пасажирам;

  • класти ручну поклажу на місця для сидіння.

У кожного перевізника є перелік заборонених для транспортування речовин, із ним потрібно ознайомитися заздалегідь.

На сайті PREXSELL зручно вибрати й купити квиток, щоб дістатися різних країн Європи за доступною ціною.